Rol: Expert sesiuni conștientizare, discriminare și egalitate de șanse

Minim 1 an experiență intr-o functie / intr-un domeniu similar

Nivel carieră: Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 )

Nivel studii:studii superioare/ preferabil in stiinte socio – umane

Tip job: Full time

Limbi străine: engleză

Permis conducere: B

Salariu net: Nespecificat

Competente solicitate: abilitati de relationare cu grupul tinta, competente socio –psihologice/ pedagogice. Cunoaște domeniul dezvoltării durabile, actorii importanți, acțiunile în curs și legislația în vigoare sau în curs de construire (minimal)

Atribuții:

  • Preluarea informatiilor legate de grupul tinta si realizarea unei evidente proprii cu elevii participanti (liste de prezenta)
  • Intocmirea si pregatirea materialelor de lucru specifice formarii pe cei 2 piloni: egalitate de sanse si nediscriminare
  • Pregatirea salii puse la dispozitie.
  • Transmiterea informatiilor necesare catre Expertul GT pentru informarea grupului tinta privind programul sesiunilor, tematicile abordate, locatia si procedura de inscriere;
  • Pregatirea prezentarilor si a agendei de lucru inainte de a organiza efectiv sesiunile de formare;
  • Sustinerea prezentarilor de grup si a discutiilor interactive
  • Centralizarea si raportarea activitatii prin intocmirea unor dosare individuale pentru fiecare sesiune de sensibilizare
  • Întocmirea de rapoarte proprii de activitate şi fişe individuale de pontaj în formatul prevăzut de programul de finantare

Depunere CV-uri: în perioada 1-5 septembrie 2020, la adresa contact@galbn.ro

Categories:

Tags:

No responses yet